MCH Stara Betoniarnia

tel. 24-369-60-12

E-mail: biuro@starabetoniarnia.pl

Strona główna

OFERTA PRACY !!!!!!
Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Sprzątaczka

1. Miejsce pracy: ul. Bierzewicka 32, 09-500 Gostynin.
2. Wymiar czasu pracy: 1/1 etat, zatrudnienie od 19 sierpnia 2019r. na podstawie umowy o pracę.
3. Określenie wymagań związanych ze stanowiskiem pracy:

Wymagania niezbędne:
-obywatelstwo polskie;
-wykształcenie minimum podstawowe;
-pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
-stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku;

Wymagania dodatkowe:
-samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania, dobra organizacja pracy;
-skrupulatność, sumienność, silna motywacja do pracy;
-wysoka kultura osobista, komunikatywność;

Obowiązki:
- utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych pomieszczeń,
- dbałość o powierzone narzędzia pracy i wyposażenie , materiały i środki czystości,
- zgłaszanie koordynatorowi bieżących potrzeb oraz problemów związanych ze stanowiskiem pracy.

4. Termin i miejsce składania dokumentów:

Osoby zainteresowane prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MCH Stara Betoniarnia Sp z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko sprzątaczka (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).